EPDK Veri Gönderim Yazılımı - EPDK DR ve KUPON bildirimleri için en iyi çözüm

Günlük DR ve KUPON bildirimlerinizi kolayca ve güvenle yapabileceğiniz bir yazılımdır. Bildirimlerinizi yönetmek ve yanlış veri göndermenizi engellemek için size yardımcı olur. Sektörde 15 yıldır beğeniyle kullanılan Tankview Envanter Yönetim Sistemi’nin bir parçasıdır.

Hataya yer yok

Veri girişi ve gönderimi esnasında hata yapmanızı engeller. Tüm verilerin düzenli şekilde bir arada olması işinizi kolaylaştırır.

Her şey düzenli

Çalıştığınız depolama firmalarını ve ürünleri önceden yazılıma kaydederek kullanabilirsiniz. Böylece veri girişi esnasında sadece listeden seçmeniz yeterli olur.

Güçlü raporlama

Geçmiş verilerinizi istediğiniz tarih aralığına göre müthiş bir hızla sorgulayabilir, raporlayabilirsiniz. İsterseniz günlük gönderim raporlarınızı çıktı olarak alabilir, dosyanızda saklayabilirsiniz. PDF ve Excel olarak dışarı aktarabilmeniz de mümkün.

Güncel kalın

EPDK servislerindeki olası değişikliklerde yazılımınız anında güncellenir. Uyumsuzluk veya veri kaybı sorunu yaşamazsınız.

Otomatik yedekleme

Verileriniz sunucularımıza otomatik olarak yedeklenir. Bilgisayarınız çökse dahi dakikalar içerisinde kaldığınız yerden devam edersiniz.

Tam uyumlu

EPDK web servisleri ile tam uyumlu çalışır. Sizin veya depolama firmalarının sizin adınıza yaptığı bildirimleri anlık olarak görebilirsiniz.

Sizi uyarır

Yazılıma girilmiş ancak gönderilmemiş veriler varsa sizi email ile uyarır. Yazılımı kapatmış olsanız dahi arka planda çalışır ve gecikmeleri önler.

Sadece kendi ürünlerinizle çalışın

EPDK servislerinde kayıtlı onlarca GTIP numarası arasından sadece sizin ürün grubunuzda olanları seçebilirsiniz. Veri girişi ekranlarında sadece seçtiğiniz GTIP numaraları görünür.

EPDK'ya ne gönderdiğinizi anında görün

Bildirimde bulunduğunuz DR ve KUPON verileriniz ile, depolama yapan firmaların sizin adınıza yaptıkları DEP2 bildirimlerini anında görüp karşılaştırabilirsiniz. Hatalı/eksik bildirimde bulunmanın önüne geçersiniz.