Şirket Profili

Melka Teknik olarak, toplamda 50 yılı aşkın sektör tecrübeleriyle en doğru ve en az maliyetli çözümleri sizlere sunmayı amaç edinmiş çekirdek kadroyla yola çıktık. Müşterilerimize en doğru ve yaratıcı çözümleri sunabilmenin ilk şartının berrak bir zihin olduğunu düşündük, iş yaşamının ve büyük şehirde yaşamanın stresinden uzakta, sakin ve modern bir şehrimiz olan Aydın’ı merkez olarak seçtik. İstanbul ofisimizle birlikte başta Marmara ve Ege bölgeleri olmak üzere Tüm Türkiye’de çözümlerimizi sizlere sunuyoruz.

Datalogic Türkiye Distribütörü olarak, tüm projelerimizde Datalogic Türkiye ekibiyle dirsek temasında çalışıyor, sunduğumuz tüm ürün ve çözümlerin ithalatından teknik servisine kadar her aşamasında arkasında duruyoruz.

 

Vizyonumuz

Genç, dinamik ve milli değerlerine sahip çıkan, iş ahlakını ticari kaygılardan önemli gören, en yeni ve en verimli çözümleri ülkemize, doğaya ve gelecek nesillere yararlı olması önceliğiyle takip eden önder ve örnek bir ekip olmak.

Misyonumuz

  • Müşterilerine  güvenilir ve rakiplere göre daha az maliyetli çözümler sunarak hayatlarını  kolaylaştırmak, kazançlarını arttırmaya yardımcı olmak.
  • Uygun maliyetle müşterilerine en  iyi, en kaliteli hizmeti vermek.
  • Türkiye’de yeni değerli iş fırsatları yaratmak,  istihdamı artırmak.
  • Ülkemize, insanlığa, doğaya ve gelecek kuşaklara  yararlı artı değer  üretmek.
3270Endüstriyel Barkod Okuyucu Kurulumu
311Lazer Markalama Sistemi Kurulumu
300İzlenebilirlik Projesi Devreye Alımı
65Akaryakıt/LPG Tesisi Envanter Yönetimi
1100Mutlu İşletme